Hakkımızda

Şirketimiz, 1980 yılında İzmir Aksigorta kordon acentesi olarak kurulmuştur. 07 Nisan 1995 tarihinde bugünkü ünvanını alarak faaliyetine devam etmektedir.

Şirketimiz müşterilerine sunmayı ilke edindiği ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet anlayışı ile, müşterilerinin beklentilerini takip ederek talepten önce ihtiyaçları kavramaya, yeni ürün ve hizmet çeşitleri geliştirmeye ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı amaç edinmiştir.

Kurulduğu günden bugüne kadar başarılı çizgisini artan bir ivme ile sürdürmekte olan şirketimiz, müşterilerinden aldığı güç ile hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya devam ederek, sektöründe lider ve örnek sigorta aracılık hizmeti veren bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Petrolyağ Sigorta’nın uzman kadrosu risklerinize uygun teminatları size sunmakla kalmaz,aynı zamanda teknik bilgi birikimleri ile sigorta üzerine öğrenmek istediğiniz her konuda size “danışmanlık” hizmeti vermekten mutluluk duyar.

Petrolyağ Sigorta acenteliği ltd şti temsil ettiği meslek ve mesleki sorumluluk bilincinde müşteri odaklı bir sigorta acentesidir.

Değerlerimiz

  • Müşterilerimizi tanır ve onlara en iyiyi en kolay yoldan sunarak işlerini kolaylaştırırız,
  • İş birliklerimizde karşılıklı güven ve kazancı esas alırız,
  • Sektörde ilkleri hedefler, öncü ve yenilikçi duruşumuz ile bunları gerçekleştiririz,
  • Heyecan ve azmimizi sunduğumuz ürün ve hizmetlerin daha iyisini yapmak için sürekli canlı tutarız,
  • Faaliyette bulunduğumuz çevre ve sektörün gelişimine daima katkı sağlarız.

Vizyonumuz

Kurumsal ve Bireysel alanlarda sigorta denildiğinde akla gelen ilk adres olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin tüm sigorta ihtiyaçlarına yönelik en verimli çözümleri sunan bir organizasyon olmak.